O NÁS

autoSpoločnosť SUN COLOR je slovenským výrobcom vodou riediteľných náterových hmôt a fasádnych omietok.

 Sme dynamickou, neustále sa vyvíjajúcou spoločnosťou, ktorá ponúka svojim zákazníkom prvotriedne produkty za rozumnú cenu. Najväčší dôraz kladieme na kvalitu, ktorú dosahujeme neustálym zdokonaľovaním technických parametrov s prihliadnutím na požiadavky trhu. Sortiment je orientovaný a presne nastavený na potreby zákazníka.

 Naša výroba je neustále inovovaná. Sledujeme nové trendy na trhu a pružne sa im prispôsobujeme.

 

 
 
NAŠA FILOZOFIA

info foto

Nosnou ideou našej spoločnosti je prinášať na trh čo najlepšie a najkvalitnejšie produkty v oblasti vodou riediteľných náterových hmôt a fasádnych omietok. Preto svoju pozornosť zameriavame na to najlepšie, čo sa týka výroby spomenutých produktov, výberu dodávateľov, služby zákazníkom a odbornej spôsobilosti zamestnancov.

 Našim cieľom je, aby sa zákazník mohol na naše výrobky v plnej miere spoľahnúť a našiel u nás vždy plnú podporu a servis. Spokojnosť zákazníka, či realizátora, ktorý prichádza s našimi výrobkami priamo do kontaktu, je pre nás prvoradá.

 Inovácia vývoja výroby je pre nás samozrejmosťou. Nové prvky sa snažíme vnášať ako do sortimentu, tak i do systému aplikácie.

 

EKOLOGICKÝ PRÍSTUP


Naše výrobky sú vodou riediteľné a všetky komponenty v nich obsiahnuté, sú ekologicky neškodné a biologicky rýchlo odbúrateľné.

Naše produkty spĺňajú všeobecne záväzné predpisy povolených hodnôt VOC.

Naši zákazníci môžu mať istotu, že produkty značky SUN COLOR šetria životné prostredie.